کمسیون ملی ایران- یوسنکو

فراخوان جايزه بين المللي سلطان حمدبن عيسي الخليفه در زمينه استفاده از فناوري‌هاي ارتباطات و اطلاعات در آموزش (2020) - کمیسیون ملی یونسکو-ایران

فراخوان جایزه بین المللی سلطان حمدبن عیسی الخلیفه در زمینه استفاده از فناوری‌های ارتباطات و اطلاعات در آموزش (۲۰۲۰)

سازمان یونسکو با همکاری دولت بحرین، امسال نیز برنامه «جایزه بین‌المللی سلطان حمد بن عیسی الخلیفه در زمینه استفاده از فناوری‌های ارتباطات و اطلاعات در آموزش» را برگزار می‌کند. 
موضوع جایزه امسال (۲۰۲۰)، «استفاده از هوش مصنوعی در تداوم و افزایش کیفیت یادگیری» است و به افراد، نهادها و سازمان‌های دولتی و غیردولتی تعلق می‌گیرد که با استفاده از فناوری‌های ارتباطات و اطلاعات توانسته‌اند موجب افزایش دسترسی کودکان و جوانان بازمانده از تحصیل و اقشار در حاشیه مانده به آموزش با کیفیت و یادگیری مادام‌العمر شده باشند.

مبلغ جایزه، ۲۵ هزار دلار است و به دو نفر برنده، هر یک به همین میزان، تعلق می‌گیرد.
علاقه‌مندان به شرکت در این برنامه می‌توانند ابتدا نسبت به دریافت حساب کاربری و سپس تکمیل فرم ثبت نام برخط اقدام نمایند. شایان ذکر است حداکثر مهلت مقرر برای ارسال فرم تقاضای تکمیل شده به صورت آنلاین، تاریخ ۱۵آذرماه سال جاری ( ۵ دسامبر ۲۰۲۰ ) است و به تقاضاهایی که پس از آن ارسال شود ترتیب اثر داده نخواهد شد. در صورت لزوم می‌توانید با گروه آموزش کمیسیون ملی یونسکو به شماره تلفن: ۲۲۲۶۱۳۹۶ (۰۲۱) تماس حاصل فرمائید.

برای دریافت اکانت روی لینک زیر کلیک کنید:

www.unesco.org/ict-ed-prize/register

برای دریافت فرم تقاضای آنلاین روی www.unesco.org/ict-ed-prize کلیک کنید:

اطلاعات بیشتر از طریق پایگاه اطلاعاتی زیر قابل دسترس است:

https://on.unesco.org/aboutictprize

 

image_printچاپ

Web Analytics